Про нас

Інформація про компанію

Декілька слів про нашу компанію

Заснувавши у 2000 році підприємство по комплектації об’єктів будматеріалами, ми пройшли весь шлях пошуку свого місця на будівельному ринку західного регіону України.Це визначило пріоритетний напрямок нашого розвитку, а саме, забезпечення стабільної якості виконаних робіт.

За період роботи на ринку будівельних робіт та послуг ПП «Будкомплек-Плюс» успішно завершило низку будівельних проектів як за державними замовленнями, так і для приватних структур. Серед найбільших це: завод по виготовленню комбікормів в с.Київець, замовник Товариство з обмеженою відповідальністю "ГОЛДЧІКЕН", реконструкція заводу по виготовленню кормів с. Давидів, замовник ТзОВ "Агролайф Корми", реконструкція цукрового заводу, замовник ТзОВ "Радехівський цукор", будівництво офісно-розважального, рекреаційно-оздоровчого центру на вул. Смальстоцького м. Львів, замовник ТзОВ "БК ПРОГРЕСТЕХБУД", житловий комплекс на вул.Пасічній «Villa Мagnolia», «Пасічний», завод по виготовленні картону в с. Бережани та інші.

Висока якість виконання будівельних робіт на нашому підприємстві забезпечується за рахунок висококваліфікованого персоналу, виконанні державних будівельних стандартів, дотриманні високих вимог щодо організації праці, та застосуванні власних розробок щодо вдосконалення технології виконання робіт. Підтримуючи високий рівень виконання робіт наше підприємство пропонує виважену і обґрунтовану цінову політику.

Враховуючи наш досвід роботи та попит на сучасному ринку будівельних робіт та послуг, на сьогоднішній день домінуючим напрямком в нашій діяльності є виготовлення та монтаж металоконструкцій. Використання металоконструкцій у будівництві має ряд переваг, зокрема:

Володіючи якісним устаткуванням, маючи у розпорядженні висококваліфікований та організований персонал, та співпрацюючи із надійними виробниками і постачальниками металу ми можемо забезпечити увесь комплекс робіт, пов'язаний із виготовленням і монтажем металоконструкцій, а також їх обшивкою сендвіч панелями.

Історія нашого підприємства та наш теперішній потенціал є запорукою того, що ми зможемо стати Вашими надійними бізнес-партнерами.